UNEX BUILDING COMPLEX CO.,LTD

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny UNEX BUILDING COMPLEX CO.,LTD profil firmy
  • Chiny UNEX BUILDING COMPLEX CO.,LTD profil firmy
  • Chiny UNEX BUILDING COMPLEX CO.,LTD profil firmy
  • Chiny UNEX BUILDING COMPLEX CO.,LTD profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: UNEX
Ilość pracowników: 20~30
Coroczne wyprzedaże: 9000000-10000000
Rok założenia: 2018
pc Export: 90% - 100%
Wprowadzenie

UNEX to globalny dostawca specjalizujący się w produkcji materiałów eksploatacyjnych i narzędzi szklanych na rynek międzynarodowy.Ściśle wybieramy dla Ciebie najbardziej wiarygodnych producentów i certyfikowaną jakość.Cała produkcja, transport, odprawa celna oraz lokalna logistyka i zapasy są ściśle kontrolowane zgodnie ze standardem UNEX.

 

Nasze produkty składają się głównie z 6 serii: materiały eksploatacyjne do szkła izolacyjnego, materiały eksploatacyjne do laminowania szkła, narzędzia szlifierskie, system transportu i magazynowania szkła, okucia i emalia szklana.

 

Celem UNEX jest zaangażowanie w globalne łańcuchy dostaw i oferowanie lokalnych usług najlepszych materiałów eksploatacyjnych do szkła.Posiadamy profesjonalny zespół specjalnie do testowania i certyfikacji jakości kompleksowych materiałów szklanych, aby zagwarantować jakość zgodną z wymaganiami dużych projektów.Nasze silne doradztwo, sprawny transport oraz lokalne magazynowanie i serwis zawsze wspierają naszych klientów w bezpłatnej pracy przy zamówieniach i projektach na wysokim poziomie. .

 

 

Historia

Chiny UNEX BUILDING COMPLEX CO.,LTD profil firmy 0

Usługa

UNEX zobowiązuje się dostarczać najlepsze materiały budowlane wraz z profesjonalnym zespołem specjalnie w celu testowania i certyfikacji jakości materiałów oraz gwarantowania jakości spełniającej wymagania dużych projektów.

Nasz zespół

Chiny UNEX BUILDING COMPLEX CO.,LTD profil firmy 0

Chiny UNEX BUILDING COMPLEX CO.,LTD profil firmy 1Chiny UNEX BUILDING COMPLEX CO.,LTD profil firmy 2